Rodzinny Dzień Dziecka z Caritasem

Wczytuję mapę...

Data/Czas
01.06.2019
10:00 - 16:00

Lokalizacja
Park Nowe Oblicze przy SCK

Wstęp
wolny

Strona www


W sobotę, 1 czerwca o godz. 10.00 wszystkie dzieci zapraszamy do Parku Nowe Oblicze. Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się tam wielki festyn rodzinny. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie występów muzycznych, dmuchanych zjeżdżalni i konkursów. Impreza potrwa do godziny 16.00.

Festyn odbędzie się w Parku Nowe Oblicze przy Starogardzkim Centrum Kultury. Przewodnim hasłem imprezy jest: „Bądźmy Razem”. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnego świętowania najmilszego dnia w roku.
– Razem uwielbiajmy Boga za wszystko co nam daje i dziękujmy Mu za pokój, radość i wolność, której doświadczamy – mówi ks. Grzegorz Weis, dyrektor Caritas Diecezji Pelplińskiej i organizator festynu. – Serdecznie zapraszam całe rodziny do wspólnej zabawy.
Na wszystkie dzieci i ich rodziców czeka wiele gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Imprezie będą towarzyszyły występy muzyczne i „miasteczko” z dmuchanymi zjeżdżalniami. Każde dziecko, uczestniczące w zabawie, otrzyma paczkę od sponsora Caritasu – Sieci „Biedronka”.
Organizatorami imprezy są Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz Gmina Miejska Starogard, a partnerem strategicznym Jeronimo Martins – właściciel sieci Biedronka. Festyn współorganizuje Starogardzkie Centrum Kultury.
Serdecznie zapraszamy !!!

Rodzinny Dzień Dziecka z Caritasem

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl