„Kreatywne lato” w gdańskim Empiku!

Wczytuję mapę...

Data/Czas
11.08.2015 - 14.08.2015
13:00 - 14:30

Lokalizacja
Empik Galeria Bałtycka

Wstęp
Wolny

Strona www


To już kolejny tydzień cyklu „Kreatywne lato”. W jago ramach od początku wakacji odbywają się warsztaty dla dzieci, podczas których mogą doskonalić swoje umiejętności manualne, a także spędzić kreatywnie czas pod okiem animatorów. W tym tygodniu zajęcia w ramach cyklu będą się odbywać codziennie – od wtorku do piątku, w salonie Empik w Galerii Bałtyckiej.

Przedstawiamy harmonogram spotkań w gdańskim Empiku.

FILCOWE ZWIERZĄTKA
11 sierpnia, godz. 13:00-15:00
Dzieci kochają zwierzęta! Pod okiem animatorów będą miały okazję uszyć, a następnie ozdobić swojego ulubieńca z filcu. Filcowy zwierzak może zawisnąć przy plecaku, kieszeni, albo w dziecinnym pokoju.

MORSKIE OPOWIEŚCI
12 sierpnia, godz. 13:00-15:00
Gratka dla miłośników morskich głębin! Podczas zajęć dzieci będą mogły wykonać ryby, kraby, koniki morskie i inne morskie stworzenia z tektury, koralików i cekinów.

PUDEŁKO NA WAKACYJNE SKARBY
13 sierpnia, godz. 13:00-15:00
Pudełko na skarby powinien mieć każdy! Trafiają do niego wakacyjne pamiątki i znaleziska. Pod okiem instruktorów dzieci stworzą oryginalne pudełka w technice decoupage. Skarby przechowywane we własnoręcznie stworzonym pudełku są jeszcze cenniejsze!

WAKACYJNA BIŻUTERIA
14 sierpnia, godz. 13:00-15:00
Wakacyjna biżuteria to konieczny dodatek do letniego stroju każdej dziewczynki. Podczas warsztatów bransoletki, naszyjniki, kolczyki i inne ozdoby będzie można przygotować z wszechstronnej i kolorowej modeliny FIMO.

Wydarzenia cyklu „Kreatywne lato” organizowane są przez Empik w okresie wakacyjnym na terenie całej Polski.

„Kreatywne lato” w gdańskim Empiku!

Wydział Informacji Społecznej

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl