Koncert Noworocznyn kwartetu Leonvoci pt. „Grande Amore”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
06.01.2018
18:00 - 19:30

Lokalizacja
SCK - sala widowiskowa

Wstęp
50zł.

Strona www
sck.art.pl


6 stycznia 2018 r.
godz. 18:00
Kino „Sokół”
Bilety 50 zł

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza tradycyjnie w nowym roku 2018 na Koncert Noworoczny. 6 stycznia o godzinie 18:00 w kinie „Sokół” wystąpi Kwartet LEONVOCI w koncercie zatytułowanym „Grande Amore”. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w recepcji SCK i kasie kina „Sokół”.

Kwartet LEONVOCI tworzy czterech utalentowanych młodych muzyków: Nazar Tatshyshyn – tenor, Roman Chava – tenor, Ihor Radvanskyi – tenor, Andriy Stetshkyi – baryton. Artyści wykonają największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory Andrea Bocelli i grupy Il Divo.

LEONVOCI – To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.

Grupa w 2016 roku zakwalifikowała się do półfinałów IX edycji programu telewizyjnego stacji TVN „Mam Talent” – owacjami na stojąco oraz oceną jury na trzy razy tak.

Założycielem grupy i jej liderem jest Nazar Tatsyshyn „(…) Należy do najciekawszych ukraińskich tenorów młodego pokolenia (…)”
Solista Filharmonii i Opery Lwowskiej. Absolwent Państwowej Akademii Muzycznej im. M.W. Lysenka we Lwowie. Zwycięzca i Laureat krajowych (Ukraina) konkursów wokalnych i międzynarodowych:
– I nagoda „Dniestrowe słowiki” Novodnistrovsk 2002
– III nagroda Międzynarodowy Konkurs „Vespremskie gry” m. Vesprem 2002 rok
– Festiwal-konkurs „Wiosenna rapsodia” Kijów (Ukraina) 2002 rok – uznała artystę za najlepszego wokalistę konkursu.
– I nagroda Międzynarodowy konkurs młodych śpiewaków „Usmiechy morza” Bałczik 2004 rok.
– Grand Prix Międzynarodowy Konkurs „Złota Trembita” Morszyn.
– I miejsce Konkurs Młodych Wokalistów im. S.Supruna, Drohobycz 2005 rok.
– W tym roku udał się na tournee koncertowe oraz spotkanie z papieżem Benedyktem XVI w Niemczech – w Kolonii, Lipsku, Bonn, Dusseldorfie.
– W 2010 roku Nazar został la Tatshyshyn laureatem międzynarodowego konkursu wokalnego «Art premier» Kijów gdzie otrzymał III nagrodę.
– W 2011 roku został laureatem II nagrody na konkursie „Sztuka XXI wieku” Vorzel.
– II miejsce na Międzynarodowym konkursie wokalnym im. Anatolija Solowjanenka „Słowikowy jarmark” Donieck 2013 rok.

Koncert Noworoczny „Grande Amore” odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański.

Koncert Noworocznyn kwartetu Leonvoci pt. "Grande Amore"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl