Koncert Noworoczny Orkiestry Salonowej „Moderato” z Bydgoszczy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
06.01.2017
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Kino "Sokół"

Wstęp
50 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny „W rytm walczyka serce śpiewa …”. 6 stycznia 2017 roku o godz. 17:00 w kinie „Sokół” wystąpi Orkiestra Salonowa „Moderato”, którą dyrygować będzie Orlin Bebenow. Zaśpiewają Anna Malus-Wróblewska – sopran i Eugeniusz Kalinowski – tenor. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w recepcji SCK i kasie kina „Sokół”.

Koncert muzyki operetkowej i nie tylko wprowadzi słuchaczy w świat, w którym ludzie kochają miłością, która wszystko wybacza.

W repertuarze koncertu publiczność usłyszy utwory znanych kompozytorów operetkowych tj. J. Straussa, F. Lehara, E. Kalmana, K. Zellera i innych. Podczas koncertu noworocznego będą chwile wspomnień, być może wzruszeń, ale i też rozrywki. Nogi same będą rwać się do tańca.

Salonowa Orkiestra „Moderato” to zespół muzyków, filharmoników i artystów operowych z Bydgoszczy. Zespół został założony z myślą o stworzeniu dla publiczności niepowtarzalnej atmosfery i specyficznego klimatu od muzyki salonowej XIX, pierwszej połowy XX wieku do muzyki rozrywkowej. W repertuarze można usłyszeć znane walce, polki, czardasze, ulubione arie i duety operetkowe, miniatury muzyki poważnej, musicalowej, filmowej, standardowej i innej.

Koncert Noworoczny odbędzie się pod patronatem Prezydenta Starogardu Gdańskiego – Janusza Stankowiaka.

Koncert Noworoczny Orkiestry Salonowej "Moderato" z Bydgoszczy

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl