Koncert Ani Szarmach

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02.12.2018
17:00 - 18:30

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
40 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Ania Szarmach jest artystką fascynującą nie tylko barwą swojego głosu i niezwykłą wrażliwością ale również nieustannym poszukiwaniem nowych, nieodkrytych przestrzeni muzycznych. Już 2 grudnia o godzinie 17:00 artystka zaśpiewa w Restauracji „Centrum”, w SCK wzruszające i refleksyjne jazzowe ballady, zmysłowe utwory soulowe oraz żywiołowe i ekspresyjne piosenki taneczne. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w recepcji SCK i na stronie https://sck-bilety.interticket.pl/.

Koncerty Ani Szarmach utrzymane są w niemal intymnej konwencji, która wprowadza słuchacza w najbliższy kontakt z żywą muzyką. Niesamowita energia bijąca ze sceny zaraża wszystkich słuchaczy, którzy na długo pozostają we władaniu nieziemskiego głosu Ani oraz jej zespołu. Podczas koncertu w Starogardzie Gdańskim na scenie towarzyszyć jej będą Maciej „Envee” Goliński – muzyk, producent i DJ oraz Grzegorz „Jabco” Jabłoński – kompozytor, wszechstronny muzyk, producent, pianista i aranżer oraz kierownik muzyczny zespołu Ani.

Ania Szarmach – soulowo-jazzowy muzyk, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka studiów dziennych Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.

Jako wokalistka, kompozytorka, producent gościnnie brała udział wielu muzycznych krajowych i międzynarodowych projektach. Jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu albumach. Współpracowała m.in. z takimi artystami jak Anna Maria Jopek, Marcin Wasilewski, Adam Bałdych, Frank McComb, David „Fingers” Haynes, a w nagraniach jej piosenek wzięli udział między innymi Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Michał Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Krzysztof Herdzin, Michał Tokaj, Ryszard Bazarnik i wielu innych.

Ania Szarmach od lat pracuje z wieloma, wysoko cenionymi muzykami polskiej i światowej sceny popowej i jazzowej. Do współpracy nad swoimi albumami i udziału w koncertach zaprasza zawsze najlepszych instrumentalistów oraz wokalistów. Jest artystką niezależną i wszystkie swoje płyty nagrywa samodzielnie. Albumy Ani są w pełni autorskie. Jest ona także producentem wszystkich swoich płyt . Do tej pory wydała cztery albumy „Sharmi”, „Inna”, „Pozytywka” oraz ostatni „Shades of Love”.

W chwili obecnej Ania Szarmach przygotowuje najnowszy, międzynarodowy album.

Koncert Ani Szarmach

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl