Komedia kryminalna „Przygoda z ogrodnikiem”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
20.10.2019
19:00 - 20:30

Lokalizacja
Kino "Sokół"

Wstęp
90 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Najlepsza komedia kryminalna sezonu pt. „Przygoda z ogrodnikiem” 20 października 2019 roku o godz. 19:00 i 19:00 w kinie „Sokół”. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w recepcji SCK i internecie na stronach: biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada.

Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada to wszystko powinno przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

Występujący aktorzy zamiennie: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk/Laura Samojłowicz, Kasia Cichopek/Anna Oberc, Michał Sitarski, Bogdan Kalus, Artur Krajewski/Bartek Żukowski.

/SCK/

Komedia kryminalna "Przygoda z ogrodnikiem"

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl