Kino letnie z SCK dla dzieci – film pt. „Mały Książę”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
27.07.2017
18:00 - 19:30

Lokalizacja
SCK - sala widowiskowa

Wstęp
wolny

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 27 lipca br. o godzinie 18:00 na film pt. „Mały Książę” w ramach kina letniego z SCK dla dzieci. Wstęp wolny.

Nominowany do Oscara reżyser „Kung Fu Pandy” i współtwórcy przebojów „Iniemamocni”, „Wall-E”, „Shrek” i „Epoka Lodowcowa”, przedstawiają wspaniałą ekranizację jednej z najbardziej ukochanych opowieści wszech wczasów.

„Mały Książę” według Antoine’a de Saint-Exupery’ego to pełna przygód i magii historia dla dzieci i dorosłych, którzy też kiedyś byli dziećmi, choć niewielu z nich o tym pamięta…

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna niezwykła podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

W polskiej wersji głosów bohaterom użyczyli: Andrzej Seweryn, Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Anna Cieślak, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Włodzimierz Press, Adam Ferency, Antoni Pawlicki i Maciej Musiał.

Reżyseria: Mark Osborne
W polskim dubbing udział wzięli: Andrzej Seweryn, Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Anna Cieślak, Piotr Adamczyk i inni
Produkcja: Francja 2015
Gatunek: animacja, bajka, familijny

Sponsorzy Kina Letniego z SCK dla dzieci:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH „STARKOM”
POMORSKA SZKOŁA WYŻSZA
RESTAURACJA BROWAR

Kino letnie z SCK dla dzieci - film pt. "Mały Książę"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl