Kino Letnie – film pt. „La La Land” i pokaz laserowy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
05.07.2018
20:30 - 22:00

Lokalizacja
Park Nowe Oblicze przy SCK

Wstęp
wolny

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza do Parku Nowe Oblicze na pierwszą projekcję „Kina Letniego 2018” na leżakach. 5 lipca br. (czwartek) o godzinie 20:30 zostanie zaprezentowany nagrodzony Oskarami musical pt. „La La Land”. Po filmie specjalny pokaz laserów przygotowany przez firmę „Deeplight”.

Akcja obrazu „La La Land” dzieje się w Los Angeles. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

„La La Land” to amerykański komediodramat muzyczny w reżyserii Damiena Chazelle’a z 2016 roku. Tytuł filmu stanowi grę słów i odnosi się do Los Angeles, miejsca akcji filmu, oraz idiomu z języka angielskiego „be living in la la land”, oznaczającego „bujać w obłokach”. Film miał swoją premierę na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2016 r. Musical uzyskał przychylne recenzje krytyków i zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Widzowie po pierwszym seansie „Kina Letniego” zobaczą specjalny pokaz laserowy, którego sponsorem jest firma „Deeplight”.

Obsługę gastronomiczną w czasie seansu „Kina Letniego” zapewni partner wydarzenia – Gościniec Konopielka.

„Kino Letnie” odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka.

Sponsorzy: Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „STARY LAS”, Przedsiębiorstwo usług komunalnych „STARKOM” w Starogardzie Gdańskim, Przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji „STAR-WIK” w Starogardzie Gdańskim, Restauracja McDonald’s w Starogardzie Gd., Salon Ślubny „Bianka”, Restauracja „Browar”, Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gd., Firma SMS FOOD Industries Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański.

Patronat medialny:
Radio Plus

Kino Letnie - film pt. "La La Land" i pokaz laserowy

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl