KIERMASZ KSIĄŻKI PRZECZYTANEJ

Wczytuję mapę...

Data/Czas
15.09.2019
15:00 - 18:00

Lokalizacja
ODK

Wstęp

Strona www


K I E R M A S Z KSIĄŻKI P R Z E C Z Y T A N E J
w ramach „Starogardzkiego Dnia Książki”

W niedzielę 15 września 2019 odbędzie się przed ODK Kiermasz Książki Przeczytanej w ramach I Starogardzkiego Dnia Książki.

Na kiermaszu, który potrwa od 15.00 do 18.00 na placu przed ODK Reymonta 1 będzie można książki sprzedawać lub wymieniać się nimi. Otwarcie stoisk dla wystawców nastąpi od 14.30.
Celem Kiermaszu jest promocja czytelnictwa, wymiana i sprzedaż książek używanych. Książki będzie można wymieniać lub sprzedawać, lecz cena nie powinna przekraczać 50% ich wartości. Książki przeznaczone do sprzedaży lub wymiany nie mogą być zniszczone.

W celu zapewnienia sobie miejsca wystawienniczego, uczestnik powinien przesłać wypełnione i podpisane zgłoszenie do dnia 06.09.2019:
a) osobiście do ODK, ul. Reymonta 1
b) lub e-mailowo: w przypadku wystawienia podręczników szkolnych.

Opłata dla wystawcy za udział w kiermaszu w ODK wynosi 5 zł w momencie zgłoszenia. Bezpłatnie tylko dla osób sprzedających podręczniki szkolne.
zgłoszenie wystawcy:

Organizator zapewnia:

1 stół (80×80 cm), 1 lub 2 krzesła

WAŻNE DANE:

1. Termin składania zgłoszeń mija: 6.09.2019, o godzinie 15.00 osobiście w ODK i wiąże się z jednoczesnym opłaceniem stanowiska u organizatora.

2. Jako wystawcy w kiermaszu mogą brać udział również dzieci do 16 roku życia – pod opieką opiekuna prawnego/rodzica, który ponosi pełną odpowiedzialność za dziecko, wystawiony towar i transakcje gotówkowe. Organizator zapewnia drugie krzesło, gdy dziecko pragnie brać udział w kiermaszu jako wystawca.

2. Kiermasz odbywać będzie się na placu przed ODK, ul. Reymonta 1, a w przypadku opadów deszczu w budynku ODK. Czas trwania imprezy 15.00 – 18.00. Wystawca ma obowiązek stawić się między 14.30 a 15.00 na swoim stanowisku w dniu kiermaszu.

3. Wystawca jest zobowiązany prowadzić swoje stoisko w godzinach 15.00 – 18.00. Sprzedaż towaru umożliwia odstąpienie od swojego stanowiska. Organizator nie odpowiada za ewentualną kradzież wystawianych materiałów.

4. Organizator ma prawo do wyłączenia ze sprzedaży stoiska/ towaru, który jest niezgodny z charakterem wydarzenia.​

5. Zgłoszenie bez podpisu i akceptacji RODO jest nieważne i uniemożliwia wystawienie towaru podczas kiermaszu.

6. Ewentualna rezygnacja ze stoiska winna być zgłoszona Organizatorowi na 3 dni przed rozpoczęciem kiermaszu. W przypadku rezygnacji (niezależnie od ilości dni przed wydarzeniem) organizator nie zwraca opłaty.

7. Organizator nie odpowiada za jakość i stan techniczny eksponowanych i nabywanych przedmiotów.

szczegóły na www.odk.smkociewie.com.pl

KIERMASZ KSIĄŻKI PRZECZYTANEJ

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl