Irena Santor zaśpiewa na otwarciu Dziennego Domu „Senior +”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
14.10.2018
16:15

Lokalizacja
Starogard Gd., ul. Hallera 19A

Wstęp

Strona www
www.starogard.pl


14 października o godz. 16:00 czeka nas uroczyste otwarcie Dziennego Domu „Senior +” przy ul. Hallera 19A. Tuż po nim o godz. 17:00 w Miejskiej Hali Sportowej wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor.

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy artystka zaprezentuje na naszej scenie recital „Punkt Widzenia”. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku, a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Zapraszamy!

Irena Santor zaśpiewa na otwarciu Dziennego Domu „Senior +”

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl