Finał konkursu UTALENTOWANI

Wczytuję mapę...

Data/Czas
22.03.2019
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Kino "Sokół"

Wstęp
10 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 22 marca br. o godzinie 17:00 na finał drugiej edycji konkursu „Utalentowani”. Wybrani w eliminacjach wokaliści, tancerze, czy akrobatycy wystąpią na scenie kina „Sokół” w Starogardzie Gdańskim. Bilety na imprezę w cenie 10 zł.

W styczniu i lutym odbyły się przesłuchania utalentowanych osób i grup w różnych przedziałach wiekowych. Jury składające się z instruktorów i trenerów różnych dziedzin artystycznych wybrało finalistów, którzy będą walczyć w trzech kategoriach: wokalnej, tanecznej i artystycznej. Publiczność na miejscu również zagłosuje na ulubioną prezentację.

Atrakcją finału będą występy tancerza Adriana „Lipskee” Lipińskiego i wokalisty Przemysława Radziszewskiego.

Adrian „Lipskee” Lipiński jest przede wszystkim pionierem kultury ulicznej w Polsce. To on wprowadził Popping na ekrany naszych telewizorów, usytuował go na deskach teatrów, wykorzystał jako skuteczną metodę profilaktyki środowiskowej ukierunkowaną na młodzież. Taniec jest przestrzenią, w której Lipskee czuje się swobodnie, ma duże doświadczenie i wie jak wykorzystać drzemiący w ruchu potencjał. Taniec jest formą kulturowego przekazu, rzeźbą, obrazem, chwilą, emocją mającą w sobie olbrzymią moc zmiany rzeczywistości. Lipskee opanował tę technikę do perfekcji.

Przemek Radziszewski – wokalista, śpiewak, aktor, coach wokalny, dyplomant Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof Leszka Skrli. Jest również aktorem teatralnym i filmowym. Jego debiut na dużym ekranie publiczność zobaczy już we wrześniu, kiedy to do kin wejdzie film „Raz jeszcze raz” w którym zagrał obok takich sław jak – Daniel Olbrychski, Jacek Fedorowicz, Bartek Kasprzykowski, Piotr Cyrwus, Joanna Moro, czy Aleksandra Szwed. Jednak najbardziej rozpoznawany jest z programu The Voice of Poland gdzie w V edycji u boku Edyty Górniak zajął drugie miejsce.

Patronat honorowy nad konkursem „Utalentowani” objęli:
Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego
Janusz Stankowiak – Prezydent Starogardu Gdańskiego

SPONSORZY:
Hipermarket Carrefour w Starogardzie Gdańskim
Ford Gołębiewski – Autoryzowany Dealer Forda w Starogardzie Gdańskim
Salon Ślubny „Bianka”
Firma „Pestar”
Butik „The One”, ul. Chojnicka 41 w Starogardzie Gd.
Kula Bowling
PPUH Honia Maciej Mostowy – Skarszewy
Agencja reklamowa „Twojbillboard.pl

Impreza otrzymała wsparcie w ramach Inicjatywy Lokalnej: Gminy Miejskiej Starogard Gdański i Powiatu Starogardzkiego.

/SCK/

Finał konkursu UTALENTOWANI

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl