Dni Starogardu – V Wielki Jarmark Kociewski – koncert zespołu The Postman

Wczytuję mapę...

Data/Czas
01.07.2017
19:15 - 20:30

Lokalizacja
Starogard Gdański

Wstęp
bezpłatnie

Strona www
www.sck.art.pl


Zespół The Postman wykonujący utwory z repertuaru The Beatles i przeboje polskiego bigbitu wystąpi 1 lipca br. podczas Dni Starogardu – V Wielkiego Jarmarku Kociewskiego. Szerszej publiczności grupa znana jest z ogólnopolskiej reklamy „Się pstrąga je, je, je… „.

Zespół The Postman z Polkowic (nie mylić z innym zespołem o tej samej nazwie) powstał w 1997 roku w Polkowicach. Założycielem i liderem jest Gracjan Machnicki, wielbiciel oraz wielki fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu. Zespół zagrał od tego czasu ponad 2000 koncertów w Polsce i zagranicą. Swoją energią i charyzmą na scenie podbija każdą publiczność. Każdy szczegół występu jest perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Garnitury szyte na miarę w dwóch wersjach: szare (model „A hard day’s night”) i czarne (model „Ed Sullivan”). Buty prosto z Liverpoolu, gitary, wzmacniacze i perkusja takie na jakich grała wielka czwórka. I to wszystko na żywo!

The Postman z Polkowic występował w wielu programach telewizyjnych: „Mam talent” – druga edycja, „Droga do gwiazd”, „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata”, „Dzień dobry TVN”. Zajmował trzy razy 1 miejsce w ogólnopolskim przeglądzie utworów Beatlesów w Dzierżoniowie. Wystąpił gościnnie w słynnym Estrel Hotel w Berlinie na festiwalu Beatlesowskim gdzie zdobył pełne uznanie publiczności.

Uwieńczeniem były koncerty w Liverpoolu w marcu 2010r, gdzie jury przyznało nagrodę zespołowi The Postman z Polkowic za najlepszy kontakt i show na scenie!
– Jesteście świetni! Robicie niezły show na tej scenie! – powiedział grupie The Postman Ringo Starr perkusista legendarnego The Beatles.

Dni Starogardu – V Wielki Jarmark Kociewski – koncert zespołu The Postman

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl