Dni Starogardu – V Wielki Jarmark Kociewski – koncert zespołu BRACIA

Wczytuję mapę...

Data/Czas
30.06.2017
19:00 - 20:30

Lokalizacja
Plac obok Galerii Neptun

Wstęp
wolny

Strona www
www.sck.art.pl


Rockowy zespół założony przez braci Wojciecha Cugowskiego i Piotra Cugowskiego wystąpi 30 czerwca br. podczas Dni Starogardu – V Wielkiego Jarmarku Kociewskiego.

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Zespół obchodził w zeszłym roku 15-lecie istnienia. Ma w dorobku cztery albumy: „Fobrock”, „Tribute to Queen”, „Zapamiętaj” oraz „Zmienić zdarzeń bieg”, który dzięki przebojom takim „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Po drugiej stronie chmur”, czy „Niepisane” zdobył status platynowej płyty.

Najnowszy projekt muzyczny Piotra i Wojtka Cugowskich, to zespół… Cugowscy stworzony wraz z ojcem Krzysztofem Cugowskim, czyli legendarnym wokalistą nieistniejącej już Budki Suflera. Ich płyta „Zaklęty Krąg” (premiera 30.09.2016) to solidna dawka przebojowego grania z rockowymi korzeniami.

Piotr Cugowski jest jednym z najlepszych polskich wokalistów. Współpracował m. in. z legendarnym współzałożycielem zespołu „Deep Purple” Jonem Lordem oraz z całą czołówką polskiej sceny muzycznej. Zdobył Grand Prix festiwalu Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze za wykonanie utworu Czesława Niemena „Jednego Serca”. Piotr Cugowski ma również na swoim koncie tytułowe piosenki do filmów „Syberiada Polska” oraz „Miasto 44”.

Wojtek Cugowski to bardzo ceniony w branży muzycznej gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer.

Dni Starogardu - V Wielki Jarmark Kociewski - koncert zespołu BRACIA

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl