Dni Starogardu Gdańskiego 2024

21

Cze

godz. 17:00 od 21.06.2024 do 23.06.2024

Lokalizacja: Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim

W tym roku Wielkie Święto Miasta odbędzie się w dniach 21 – 23 czerwca. Jak zwykle będzie mnóstwo atrakcji, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie co przygotowaliśmy.

21 czerwca – piątek

Dni Starogardu Gdańskiego 2024 rozpoczniemy od koncertów na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. W programie występy takich artystów, jak: Kubańczyk, Wilki, Fat Beat Dj’s Team. Czeka nas także Piana Party.

22 czerwca – sobota
Już tradycyjnie przez ulice naszego miasta przejdzie Starogardzki Korowód. Odbędzie się intronizacja Króla Kurkowego. Na scenie na Starogardzkim Rynku zaprezentują się lokalni artyści. A ponadto wystąpi dla nas Don Vasyl.

Po atrakcjach na Rynku ponownie przeniesiemy się na Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny, żeby świętować do późnych godzin nocnych. Ponownie czekać tam na nas będą wspaniałe koncerty. Wystąpią: Nocny Kochanek, Kwiat Jabłoni oraz Fat Beat Dj’s Team.

23 czerwca – niedziela

W niedzielne popołudnie zaprosimy Was na rodzinne świętowanie podczas Pikniku z Wierzyczanką w Parku Miejskim. Tuż po jego zakończeniu znowu wracamy na Stadion Miejski, gdzie czekać będą Teatrzyk „Piraci kpt. Hooka”, Strong Man Show oraz koncert Duetu Karo.

Ponadto przez cały czas trwania Dni Starogardu Gdańskiego 2024 przy Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny dostępne będą: lunapark, strefa zabaw dla dzieci, strefa smaków i relaksu, ścianka wspinaczkowa, tyrolka przez rzekę, a także stoiska wystawiennicze.