Balet „Jezioro Łabędzie”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
10.04.2017
19:00 - 20:00

Lokalizacja
SCK - sala widowiskowa

Wstęp
90 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 10 kwietnia br. o godzinie 19:00 do kina „Sokół” na widowisko baletowe do muzyki Piotra Czajkowskiego pt. „Jezioro Łabędzie”.

„Tradycja wytańczona z wielką klasą(…)” to motto światowego „Petersburg International Ballet”, który już w miesiącu kwietniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym „Jezioro łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego. Zapraszamy serdecznie całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.
„Jezioro Łabędzie” to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie „Petersburg International Ballet” jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie kina „Sokół” lub na stronie ebilet.pl. Informacje pod nr telefonu 58 56 221 03, 607 752 124.

Balet "Jezioro Łabędzie"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl