Andropauza 3

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02.03.2018
19:30 - 21:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
80 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce, na spektakl pt. „Andropauza 3” – 2 marca o godzinie 19:30. Na scenie sali widowiskowej SCK wystąpią Matylda Damięcka,Maciej Damięcki,Sylwester Maciejewski,Piotr Dąbrowski,Michał Pietrzak. Bilety w cenie 80 zł.

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Bilety do nabycia:
– Recepcja SCK, Al. Jana Pawła II nr 3
Info i zamówienia: 518 166 869.

Andropauza 3

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl