39. Bieg Szpęgawski z AQ

02

Kwi

od 02.04.2023 do 02.04.2023

Lokalizacja: Las Szpęgawski, Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny

W Starogardzie Gdańskim, 2 kwietnia 2023 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników biegania – 39. Bieg Szpęgawski z AQ. W tym roku w biegu weźmie udział aż 600 biegaczy z całej Polski, którzy zmierzą się na dystansie 5 kilometrów. Meta znajduje się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny, gdzie uczestnicy otrzymają medale oraz bogaty pakiet startowy, w którym znajdą się m.in. ręcznik szybkoschnący, baton, imienny numer startowy, gadżet promocyjny i woda.

To jednak nie wszystko, co przyciąga zawodników do Starogardu Gdańskiego. W 39. Biegu Szpęgawskim z AQ przewidziane są wysokie nagrody finansowe, co dodatkowo mobilizuje do walki o najlepsze wyniki. Bieg ten cieszy się dużą popularnością, a z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę fanów.

Warto również wspomnieć o biegu dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się na dystansie jednej mili przez ulice miasta. To doskonała okazja dla najmłodszych do spróbowania swoich sił w bieganiu oraz zdobycia pierwszych doświadczeń sportowych.

Bieg Szpęgawski to nie tylko rywalizacja i walka o nagrody, ale także okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, poznania nowych osób oraz zdobycia nowych doświadczeń. To także wyjątkowa okazja dla mieszkańców Starogardu Gdańskiego do pokazania swojego miasta oraz gościnności.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do Starogardu Gdańskiego 2 kwietnia na 39. Bieg Szpęgawski z AQ oraz Bieg na Milę dla dzieci i młodzieży. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu w miłej atmosferze oraz zdobycia nowych sportowych doświadczeń.