Turniej 4 Narodów. Zapraszamy!

Miłośników piłki nożnej i nie tylko zapraszamy w najbliższy weekend 23-25 lutego na VI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Beniaminek Cup 2018 w kategorii U-9. Około 200 zawodników z 20 klubów powalczy o najlepsze miejsca w grupach złotej, srebrnej i brązowej. Atrakcją turnieju będzie spotkanie drużyn seniorskich.

Jak co roku w ostatni weekend lutego do Starogardu przyjadą najlepsze zespoły z całej Polski – Lech Poznań, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, a także drużyny z Litwy, Rosji, Białorusi oraz Anglii. Łącznie w turnieju weźmie udział około 200 zawodników z 20 klubów. Oficjalne otwarcie sportowej imprezy odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 19.00. Podczas otwarcia drużyny rozlosują przydział do grup, w których będą wałczyć przez całą sobotę w halach miejskich o awans do finału.

W niedzielę zostaną rozegrane mecze finałowe o miejsca w grupach: złotej, srebrnej i brązowej. Zakończenie turnieju i dekoracja najlepszych drużyn zaplanowane są na godzinę około 17.00.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie turniej drużyn seniorskich, który będzie jej towarzyszyć przez wszystkie dni. Zobaczymy drużyny z Paryża, Malagi i Starogardu Gdańskiego.

Zapraszamy!

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl