RunGym po raz czwarty – trwają zapisy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji RunGym. To świetna zabawa, a zarazem trening w formie hardcorowego biegu z przeszkodami. Impreza odbywa się na świeżym powietrzu na Stadionie Miejskim im. K. Deyny. Uczestnicy biorą udział w grupowej rozgrzewce, po czym przechodzą na start. W zależności od kategorii uczestnicy mają do pokonania inną ilość stacji o różnym stopniu trudności.

Do zadań zawodników należeć będzie m.in. przerzucanie dużej opony w przód i tył, spacer z ketlami, „padnij powstań” pod kurtyną wodną, przeskok przez małą ściankę czy spacer po równoważni.

W tej imprezie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Jeśli to Was nie zachęci, zobaczcie jak było w zeszłym roku, podczas III Hardcorowego Treningu Obwodowego

W zawodach udział wziąć mogą zarówno dorośli, którzy do pokonania będą mieli trasę RunGym Classsic, jak i śmiałkowie w wieku od 6 do 12 lat, dla których przygotowana została trasa RunGym Kids. Szczegóły pod adresem https://osir.com.pl/rungym/index.html#content1-q

BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
1. Adres biura zawodów, szatni oraz depozytów:
Stadion Miejski im. K. Deyny ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański, salka konferencyjna na trybunie stadionu.
2. Biuro zawodów czynne w godz. 15:30 – 21:00.

PROGRAM IMPREZY
15:30 – 19:30 Wydawanie pakietów startowych i przyjmowanie zgłoszeń – Stadion Miejski im. K. Deyny, sala konferencyjna – trybuna stadionu
Uwaga! Weryfikacji uczestnika oraz wszelkich formalności należy dokonać w Biurze Zawodów w dniu imprezy najpóźniej na 30 min przed startem!
16:30 – 17:30 Start RunGym Kids wg. listy startowej co 1 min. od 16:30 do 17:30
17:45 Wręczenie nagród RunGym Kids
18:00 Start RunGym Classic wg. listy startowej co 2 min. Od 18:00 do 20:00
20:45 Wręczenie nagród RunGym Classic – Stadion Miejski im. K. Deyny
ok. godz. 21:00 Zakończenie imprezy

KLASYFIKACJA
1. Organizator nie przewiduje klasyfikacji zawodników.
2. Nagrody zostaną przyznane uczestnikom w drodze losowania za ukończenie treningu.

ZAPISY
Chęć udziału w IV edycji RunGym zgłaszać można do czwartku 13 sierpnia poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej http://www.elektronicznezapisy.pl Od momentu dokonania zgłoszenia uczestnik ma 24 godziny na uiszczenie opłaty wpisowej. Jeśli tego nie zrobi, zostanie skreślony z listy zgłoszeniowej. Po zamknięciu zgłoszeń online i wyczerpaniu limitu miejsc, nie ma możliwości zapisu na wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl