Pomóż rozwijać elektromobilność. Wypełnij ankietę

Do 16 sierpnia trwa trening Rowerowej Stolicy Polski. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego ambitnie „kręcą kilometry”. Pokazują tym samym, że chętnie przemieszczają się nie tylko samochodami. Z myślą o Was opracowywana jest Strategia Rozwoju Elektromobilności na lata 2020-2036. Zależy nam, by spełniała Państwa oczekiwania, dlatego przygotowaliśmy dla Was ankietę.

Pragniemy poznać opinię starogardzian na temat systemu komunikacyjnego miasta, a także preferencje w zakresie korzystania z alternatywnych środków transportu, głównie pojazdów elektrycznych. Państwa zdanie będzie punktem wyjścia do opracowania harmonogramu działań zmierzających do wprowadzenia elektromobilności na terenie miasta.

Już wrześniu Starogard Gdański może zostać Rowerową Stolicą Polski (szczegóły https://starogard.pl/mozemy-zostac-rowerowa-stolica-polski-89683/), a taki tytuł zobowiązuje. Możemy stać się też elektromobilni. Dlatego prosimy o pomoc i wypełnienie ankiety. To łatwe i szybkie. Wystarczy kliknąć tutaj https://www.interankiety.pl/f/L4aE66A4

Prosimy o udzielanie odpowiedzi zgodnych ze stanem sprzed pandemii!

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl