Artystyczny Starogard

Starogardzkie Centrum Kultury i Galeria „A” im. Michała Faryseja organizuje wystawę zbiorową Starogardzkiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. STPS wyszukuje i pielęgnuje odpowiednie miejsca, mogące posłużyć do prezentowania i promowania efektów działań członków stowarzyszenia.

Starogardzkie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki prowadzi działalność kulturalną i artystyczną na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic. Zrzesza osoby zainteresowane pracą twórczą we wszystkich dziedzinach sztuki i kultury. STPS współpracuje z innymi ośrodkami artystycznymi w kraju i zagranicą. Ich działanie wywiera wpływ na kształt artystyczny ducha społeczności i inicjuje działania wpływające na estetykę miasta.

Wernisaż odbędzie się 16 września br. o godzinie 18:00. Na wystawie czynnej do 12 października br, podziwiać będziemy mogli prace: Krzysztofa Bagorskiego, Adama Jakuba Haras, Magdaleny Haras, Martyny Lorbieckiej, Józefa Olszynki, Michała Majewskiego, Zofii Sumczyńskiej, Teresy Trzewik, Barbary Wdziękońskiej, Pawła Wyborskiego i Andrzeja Venulet.

Serdecznie zapraszamy.

wystawa_stps1

Anna Więckiewicz

Wydział Informacji Społecznej anna.wieckiewicz@um.starogard.pl