Agnieszka Chylińska i Sarsa gwiazdami sierpniowych Dni Starogardu

Dni Starogardu 2021 odbędą się w ostatni weekend sierpnia. W sobotę 28 sierpnia na scenie pojawią się znane i popularne wokalistki – Agnieszka Chylińska i Sarsa. Od piątku do niedzieli mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji. Imprezy z okazji święta miasta odbywać się będą na rynku, stadionie, w Parku Nowe Oblicze i parku miejskim.

Ostatni weekend sierpnia 2021 roku warto już dzisiaj zapisać w kalendarzu jako weekend, w którym wspólnie świętować będziemy Dni Starogardu. Ze względu na panującą pandemię imprezy zostaną rozłożone na trzy dni od piątku do niedzieli i odbywać się będą w różnych częściach miasta – na Rynku, Stadionie Miejskim in. Kazimierza Deyny, w Parku Nowe Oblicze i parku miejskim. Ich organizacją zajmie się Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy ze Starogardzkim Centrum Kultury, Miejską Biblioteką Publiczną oraz Muzeum Ziemi Kociewskiej. Łącząc wspólnie siły zapewnią uczestnikom święta miasta moc atrakcji. Nie zabraknie koncertów, animacji i zabaw dla dzieci, stoisk, występów artystycznych, food tracków czy wesołego miasteczka.

Agnieszka Chylińska wystąpi w Starogardzie Gdańskim 28 sierpnia 2021 r. na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny

W sobotę, 28 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny wystąpią Agnieszka Chylińska i Sarsa – gwiazdy znane i popularne, których koncerty miały odbyć się już 2020 roku, ale ze względu na pandemię zostały przełożone. Agnieszka Chylińska w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z pewnością na starogardzkiej scenie usłyszymy jej największe przeboje. Z kolei Sarsa weteranka programów wokalnych; x-factor, Must be the music i The voice of Poland wystąpi z programem promującym jej ostatnia płytę „Zakryj”. Nie zabraknie też znanych i popularnych singli kompozytorki i autorki tekstów. Ekscentryczne artystki z pewnością zapewnią mieszkańcom sporą dawkę wrażeń.

Szczegóły programu Dni Starogardu poznamy wkrótce. Śledźcie stronę www.starogard.pl i oficjalny profil miejskiego facebooka @Starogard Gdański.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl