Raport o Stanie Miasta

Raport o Stanie Miasta” (plik .pdf, wielkość 15,62 MB, ostatnia aktualizacja: 01.10.2017 r.) jest dokumentem opracowywanym cyklicznie co roku przez Urząd Miasta Starogard Gdański, w celu przedstawienia Społeczności Starogardu Gdańskiego aktualnego stanu miasta. Raport stanowi najaktualniejsze kompendium wiedzy na temat Starogardu Gdańskiego. Znajdują się w nim zaktualizowane informacje o ludności Starogardu Gdańskiego, gospodarce, rynku pracy, finansach publicznych, jakości życia mieszkańców, drogach i nieruchomościach oraz infrastrukturze technicznej miasta. Oprócz tego w opracowaniu opisano położenie geograficzne Starogardu Gdańskiego, jego walory przyrodnicze, zewnętrzne powiązania funkcjonalne, komunikacyjne i infrastrukturalne.
Dokument ten na pewno będzie stanowić ciekawą lekturę dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką Starogardu Gdańskiego, dlatego też gorąco  zachęcamy do zapoznania się z nim.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z Programem Operacyjnym – Mieszkalnictwo .
(Załącznik do Uchwały nr XLVI/ 402/ 2009 Rady Miasta Starogard Gdański z dnia 30 września 2009 roku)

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support