Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
Tu rodzą się gwiazdy
Kazimierz Deyna (1947-1989)

Przeglądaj według

zdjęcie

71. rocznica Powstania Warszawskiego

Zapraszamy do KINA LETNIEGO  1 sierpnia  o godz. 21.00  na Rynku Miejskim z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego zostanie wyświetlony film „Kamienie na Szaniec” wg książki  Aleksandra Kamińskiego.

zdjęcie

Turniej bocce

W każdy czwartek na starogardzkim rynku. Zapisy przy plaży na rynku o godz. 17.00 do 17.15.

zdjęcie

Pokolorujmy Starogard Muzyką

TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUKI oraz inicjatywa Starogard 2030 aplikują o grant w ramach konkursu Tu Mieszkam, Tu Zmieniam realizowanego przez BZWBK.

zdjęcie

Koniec Zlotu bez promili

Ostatni dzień Zlotu Weteranów Szos – Historia na kołach to czas powrotów do domu. Aby był on bezpieczny i szczęśliwy, będzie on przebiegał pod hasłem „Koniec Zlotu bez promili”.

zdjęcie

JEREMIE

O Inicjatywie JEREMIE dla rozwoju Pomorza JEREMIE – Joint European Resources for Micro – to – Medium Enterprises.

zdjęcie

Kino Pod Gwiazdami

Sztuka iluzji, quizy wiedzy o X muzie, tropienie bajkowych postaci, filmowe kalambury – a na dobranoc pokazy plenerowe „Pingwinów z Madagaskaru” i filmu „Skyfall”. Już po raz drugi Bank BNP PARIBAS zaprasza małych i dużych na Rodzinny Piknik Filmowy. Kolejny przystanek to Starogard Gdański.

zdjęcie

Plaża na Rynku

Już dziś otwarcie ogródków gastronomicznych na południowej stronie Rynku. W czwartek stawiamy scenę, a w piątek pierwszy seans Kina Letniego. Po zmroku wyświetlimy film „Diana” Oliviera Hirschbiegel z Naomi Watts.

zdjęcie

To już dziś!

Już dziś wielkie otwarcie III Wielkiego Jarmarku Kociewskiego – Dni Starogardu! Od rana trwają intensywne przygotowania.

Więcej aktualności

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech